i2-SE-Street

20 років тому, ще коли ніхто всерйоз не думав ні про електричні велосипедах, ні вже тим більше про електромобілі, Segway став проривним персональним електричним транспортним засобом. Але час минув, і колишні заслуги не значать вже нічого в порівнянні з цифрами бухгалтерського звіту. Тому Segway йде на спочинок разом з заводом, на якому його виробляли в останній час: невелика фабрика в Бедфорді (штат Нью-Гемпшир, США) закривається з 15 липня. 21 співробітник підприємства буде звільнений, 12 залишаться на якийсь час для виконання гарантійних зобов’язань і складання решти замовлень.

legends_for_news

Segway, розроблений командою інженерів під керівництвом Діна Камена (Dean Kamen), свого часу подавався як революційне транспортний засіб, який зробить традиційні автомобілі непотрібними – принаймні в межах міста. У компанії планували продати 100 000 «Сегвея» в перший рік виробництва, але в реальності на це пішло більше десяти років – аж надто дорогим і тихохідним виявився транспорт. Зараз Segway в основному використовується туристами, охоронцями в аеропортах і торгових центрах, робочими на складах. Найсучасніша модель – Segway i2 SE PT – має автономність 61 км і розвиває максимальну швидкість 20 км / ч.

legends_for_news2

Судячи з усього, незавидна доля на даний момент спіткає тільки оригінальний Segway, інші рішення компанії Ninebot залишаться у виробничій гамі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *