segway_kamen2

З моменту випуску першого сігвея пройшло 13 років, а варіацій і модифікацій «на тему» вже випущено досить. Ті, хто стежить за новинами технічної індустрії, їх згадає і так, але ми нагадаємо коротко: інвалідне крісло iBOT (розробка того ж Діна Кеймена), військовий робот на основі тієї ж технології, сигвей з сидінням (ось і він!), Сигвей для дітей (Dareway, спрощена версія Segway), Ferrari Segway (іміджевий тюнінг вступив в гру і тут) … також сігвеях оснастили американських військових, з нього падало Джордж Буш, також в ряді країн цей апарат заборонили (Австралія, Великобританія, Німеччина), але в основному – прирівняли до велосипедів / мотоколяскам / мопедів.

segway_kamen

В Україні ніяких санкцій або законів, присвячених сігвеях, ще не виходило.У 2006 році модельний ряд поповнили два нових самоката, які отримали назви Segway i2 і Segway x2 (а старі моделі були зняті з виробництва).

Починаючи з 2011 року почали з’являтися аналоги двоколісного сигвей виробниками яких були заводи в Китаї. Такими стали міні сигвей Robin-M1, пізніше вийшли Inmotion R1.

Починаючи з 2014 року з’явився кращий аналог Segway – Ninebot E, виробник цього гіроцікла привернув великі інвестиції з боку великих інвесторів зацікавлених і бачать перспективи в електричному транспорті, і пізніше купив американського виробника Segway.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *